تهران، فرودگاه امام خمینی (ره)
02191301278
تهران، فرودگاه امام‌خمینی‌(ره)
02191301278
درباره تاکسی فرودگاه امام

سپرتا مجری انحصاری تاکسی فرودگاه امام :

سپرتا به عنوان مجری انحصاری تاکسی فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) می باشد و تمامی خدمات تاکسیرانی فرودگاه از جمله  درخواست تاکسی و پیکاپ مسافر در فرودگاه ،رزرو تاکسی جهت سفر های به مقصد فرودگاه، نظرسنجی، شکایات، پی گیری اشیا جا مانده بر عهده وی می باشد .

این طرح جهت هوشمند سازی سیستم تاکسیرانی شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) طراحی و در حال حاضر در کلیه ترمینال های فرودگاه امام ( ترمینال یک، ترمینال سلام، ترمنیال CIP ) در حال اجرا می باشد. تاکسی فرودگاه امام خمینی به کلیه شهرهای ایران تاکسی ارائه می نماید.

 هدف از اجرای این طرح اجرای عدالت در بین رانندگان تاکسی فرودگاه امام، کاهش نرخ کرایه و شفافیت در کرایه های اعلامی به مسافرین و افزایش رضایت آن عزیزان می باشد.

اپلیکیشن تاکسی فرودگاه امام

این سامانه دارای اپلیکیشن مسافرین بوده تا آنها بتوانند خدمات مختلف خود از جمله رزرو تاکسی فرودگاه در زمان های آینده ،امنیت سفر، مشاهده کرایه تاکسی خود، استعلام کرایه تاکسی فرودگاه، رزرو تلفنی تاکسی فرودگاه را از آن دریافت نمایند.

انواع تاکسی های فرودگاهی :

تاکسی فرودگاه امام دارای 1300 تاکسی از انواع تویوتا، رنو سفران، آریو، کدی فولوکس واگن و تاکسی ون بوده و خدمات خود را به صورت 24 ساعته در کلیه ایام سال ارائه می نماید .

سیستم نوبت دهی و تاکسی اینترنتی ترمینالی یکی از راه حل های ابری سپرتا می باشد که برای اولین بار در کشور در فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره ) اجرا گردیده است. سپرتا پلتفرم راه اندازی انواع کسب و کارهای حمل و نقلی اینترنتی یکی از محصولات نرم افزاری شرکت پیشگامان آسیا با 20 سال تخصص در حوزه حمل و نقل می باشد .

Essentials Logo

پشتیبانی 24 ساعته ، 7 روز

شماره تماس : 91301278-021
درباره سپرتا
قوانین و مقررات