تهران، فرودگاه امام‌خمینی‌(ره)
02191301278

تاکسی فرودگاه امام خمینی (ره)

با استفاده از اپلیکیشن یا تماس تلفنی می توانید، تاکسی فرودگاه امام خمینی را با قیمت مصوب و مناسب، برای همان موقع یا بعدا، درخواست و رزرو کنید.

هم اکنون ، به راحتی تاکسی رزرو کنید

پلتفرم سپرتا مجری انحصاری :

تاکسی فرودگاه امام خمینی (ره)

تاکسی فرودگاه امام خمینی (ره) یکی از خدمات شهر فرودگاهی امام میباشد که وظیفه جابجایی مسافرین را از فرودگاه امام به کلیه نقاط کشور و بالعکس بر عهده دارد . این مجموعه با فعالیت شبانه روزی و با استفاده از رانندگان آموزش دیده و دارای صلاحیت و خودروهای در شأن و شخصیت مسافرین و با قیمت مشخص و مورد تایید سازمان تاکسیرانی و سازمان راهداری مسئولیت ارائه سفری با امنیت را بر عهده دارد

مزایای استفاده از تاکسی فرودگاه امام

خودرو های ویژه
خدمات شبانه روزی
رانندگان مجرب
کرایه مصوب
بیمه سفر
رزرو اینترنتی

خودروهای تاکسی فرودگاه امام خمینی

تاکسی فرودگاه امام (ره) در دو دسته اقتصادی شامل خودرو های سواری و دسته VIP شامل شاسی بلند و ون هایس می باشد

0

ون

0

کدی

0

سواری پلاس

0

سواری

0

شاسی بلند

تاکسی اینترنتی

فرودگاه امام (ره)

با راه اندازی تاکسی اینترنتی فرودگاه امام، از این پس مسافرین می توانند تاکسی خود را جهت رفت و آمد به فرودگاه از طریق اپلیکیشن موبایلی و یا از طریق وب سایت رزرو نمایند

رزرو تاکسی فرودگاه امام خمینی

رزرو تاکسی یکی از خدمات تاکسی فرودگاه امام خمینی (ره) می باشد. مسافرین گرامی می توانند جهت آمدن به فرودگاه بدون دغدغه و نگرانی از جاماندن از پرواز، تاکسی خود را از طریق اپلیکیشن تاکسی اینترنتی فرودگاه و یا تلفنی در تاریخ دلخواه رزرو نمایند. همچنین افراد حقیقی یا شرکت ها و سازمان ها می توانند جهت پیکاپ میهمانان و مسافرین خود به تاکسی فرودگاه امام تماس حاصل فرمایند.

تاکسی فرودگاه امام خمینی
قیمت تاکسی فرودگاه امام

قیمت تاکسی فرودگاه امام در دو حالت رفت و برگشت به فرودگاه محاسبه می گردد:

جهت آمدن به فرودگاه به دلیل اینکه راننده مجدد می تواند سرویس دریافت نماید ارزانتر از قیمت کرایه تاکسی از فرودگاه به مقصد می باشد.

مبلغ به صورت شناور (مبلغ ورودی و کیلومتری) محاسبه می گردد و با توجه به پارامترهای مختلف مانند محدوده مقصد یا مبدا، ترافیک، شرایط آب و هوایی، احتمال سفر برگشت، سختی مسیر می توان دارای ضرایب افزایشی یا کاهشی باشد.

این روش محاسبه قیمت تاکسی فرودگاه امام از روش‌های نوین می باشد، که کلیه تاکسی های اینترنتی و سازمان تاکسیرانی نیز از آن استفاده می نمایند.

در خصوص کرایه بین شهری تاکسی فرودگاه امام بر اساس قیمت‌های اعلامی سازمان راهداری و مصوبه هیئت مدیره شرکت شهر فرودگاهی عمل می کند.

تاکسی فرودگاه امام خمینی

سوالات متداول تاکسی فرودگاه امام

مسافرین گرامی می توانند هم از مبدا و یا به مقصد فرودگاه امام از خدمات تاکسیرانی فرودگاه استفاده نمایند. در زمانی که در فرودگاه حضور دارید وقصد رفتن از فترمینال را دارید با استفاده از اپلیکیشن اینترنتی ،مراجعه به کانترهای فروش در کنار درب های خروجی ترمینال یا استفاده از وب کیوسک های هوشمند درون گمرک تاکسی خود را درخواست نمایید. در صورتی که قصد آمدن به فرودگاه را دارید با استفاده از رزرو تلفنی یا اپلیکیشن تاکسی انلاین خودرو خود را رزرو نمایید.

فرودگاه امام به نسبت از شهر تهران فاصله دارد و عمده پروازهای ورودی و خروجی در شب انجام می گردد . لذا جهت حفظ امنیت خود بهترین گزینه استفاده از تاکسی فرودگاه امام که دارای رانندگان کارنامه دار هستند می باشد . همچنین قیمت کرایه تاکسی فرودگاه مشخص و براساس مصوبات سازمان تاکسیرانی می باشد.

سفر بین شهری با استفاده از تاکسی های فرودگاه امام امکان پذیر می باشد . تاکسیرانی فرودگاه امام با استفاده از خودروهای ایمن و مطمئن امکان سفر به کلیه نقاط و شهرهای ایران را فراهم نموده است . در سفرهای بین شهری از خودروهای پلاک عمومی استفاده می گردد و برای هر مسافر صورت وضعیت مسافری صادر می گردد .

عموم مردم یا شرکت ها و هتل ها می توانند با تماس تلفنی یا استفاده از اپلکیشن از خدمات پیکاپ مسافر در فرودگاه امام استفاده نمایند. کلیه رانندگان فرودگاه امام در این خصوص آموزش های لازم را گذرانده و با در دست داشتن پلاکارد نام مسافر شما به استقبال میهمان شما خواهند رفت.

چطور تاکسی بگیرم ؟

شما مسافرین عزیز می توانید با تماس تلفنی رزرو در اپلیکیشن رزرو از طریق سایت تاکسی خود را رزرو نمایید

Essentials Logo

پشتیبانی 24 ساعته ، 7 روز

شماره تماس : 91301278-021
درباره سپرتا
قوانین و مقررات

کلیه حقوق وبسایت و اپلیکیشن ها متعلق به شرکت «پیشگامان آسیا» می باشد.

© پیشگامان آسیا – 1401